Переїзд для залізниці Hape також сумісний з усіма відомими брендами залізничних доріг.
Захистіть іграшкові машинки, вантажівки та пішоходів, коли поїзд мчить містом, за допомогою цього залізничного переїзду. Коли склад із пихтінням проїжджає через переїзд, ворота закриваються, щоб машини не заважали!
Чудово поєднується з залізничними наборами Hape. Переїзд для залізниці Hape розвиває уяву та творче мислення дітей під час рольових ігор.
Іграшка підходить для дітей від 3 років. Розміри: 12 x 12 x 4 см. Батарейки не потрібні.
Захистіть іграшкові машинки, вантажівки та пішоходів, коли поїзд мчить містом, за допомогою цього залізничного переїзду. Коли склад із пихтінням проїжджає через переїзд, ворота закриваються, щоб машини не заважали!
Чудово поєднується з залізничними наборами Hape. Переїзд для залізниці Hape розвиває уяву та творче мислення дітей під час рольових ігор.
Іграшка підходить для дітей від 3 років. Розміри: 12 x 12 x 4 см. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3705 |
| Вага | 0.19 |
| Вага (кг) | 0,09 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 14 мм |
| Довжина: | 24 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 6 мм |
| Штрихкод | 6943478014930 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 416 ₴


