Іграшкова колиска Hape потішить дівчаток від 3 років — у неї можна укласти улюблену ляльку. Ліжечко обладнане матрациком із подушечкою й дасть змогу розігрувати цікаві сюжети.
До боковинах ліжка прикріплені кільця-брязкальця. Ліжечко має полози для заколисування. Все це надає реалістичності іграм.
Іграшкова колиска Hape виготовлена з якісної деревини, пофарбована безпечними фарбами. Усі краї ретельно відшліфовані та згладжені. Конструкція ліжка міцна, що гарантує довговічність іграшки.
Розміри зібраного ліжечка: 48 х 26 х 34 см. Підійде для ляльок заввишки до 42 см. Тканинні частини можна прати.
Іграшкова колиска Hape доповнить рольові ігри з ляльками, під час яких дівчатка розвивають уяву, емоційний інтелект, вчаться піклуватися про інших.
До боковинах ліжка прикріплені кільця-брязкальця. Ліжечко має полози для заколисування. Все це надає реалістичності іграм.
Іграшкова колиска Hape виготовлена з якісної деревини, пофарбована безпечними фарбами. Усі краї ретельно відшліфовані та згладжені. Конструкція ліжка міцна, що гарантує довговічність іграшки.
Розміри зібраного ліжечка: 48 х 26 х 34 см. Підійде для ляльок заввишки до 42 см. Тканинні частини можна прати.
Іграшкова колиска Hape доповнить рольові ігри з ляльками, під час яких дівчатка розвивають уяву, емоційний інтелект, вчаться піклуватися про інших.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота | 47 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3601 |
| Вага | 2.65 |
| Вага (кг) | 2,01 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 3 |
| Матеріал | дерево, текстиль |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6943478006249 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 458 ₴


