Набір фігурок Hape Щаслива Кавказька сім'я створений для дітей від 3 років і чудово доповнить ігри з ляльковими будиночками. Набір складається із 6 текстильних фігурок: бабусі, дідуся, мами, тата, брата та сестри.
Діти поселять цю сім'ю в ляльковому будиночку та розігруватимуть щасливі домашні сцени, тренуючи уяву та творче мислення під час сюжетно-рольових ігор.
Висота фігурок дорослих — 11 см, дітей — 6 см. Текстильні фігурки чудово доповнять ляльковий будиночок із дерева Hape (продається окремо). У дітей буде більше можливостей для фантазії та гри. Класичний і простий дизайн фігурок-кукол із текстилю робить їх універсальними для будь-яких сюжетно-рольових ігор.
Щаслива кавказька сім'я зроблена з пряжі та різних за фактурою тканин, що дає змогу дітям згинати фігурки під час гри. М'які ляльки безпечні для дітей. Міцне прошивання гарантує довговічність іграшок.
Набір фігурок Hape Щаслива Кавказька сім'я 2011 року отримав золоту нагороду на виставці іграшок Oppenheim Toy Portfolio Award.
• Детально опрацьований одяг і зачіски фігурок сподобаються дітям.
• Кожна фігурка має м'яке тіло та гнучкі кінцівки, що означає їх можна посадити, укласти або поставити.
• Набір сприяє розвитку уяви та творчого мислення дошкільнят.
Діти поселять цю сім'ю в ляльковому будиночку та розігруватимуть щасливі домашні сцени, тренуючи уяву та творче мислення під час сюжетно-рольових ігор.
Висота фігурок дорослих — 11 см, дітей — 6 см. Текстильні фігурки чудово доповнять ляльковий будиночок із дерева Hape (продається окремо). У дітей буде більше можливостей для фантазії та гри. Класичний і простий дизайн фігурок-кукол із текстилю робить їх універсальними для будь-яких сюжетно-рольових ігор.
Щаслива кавказька сім'я зроблена з пряжі та різних за фактурою тканин, що дає змогу дітям згинати фігурки під час гри. М'які ляльки безпечні для дітей. Міцне прошивання гарантує довговічність іграшок.
Набір фігурок Hape Щаслива Кавказька сім'я 2011 року отримав золоту нагороду на виставці іграшок Oppenheim Toy Portfolio Award.
• Детально опрацьований одяг і зачіски фігурок сподобаються дітям.
• Кожна фігурка має м'яке тіло та гнучкі кінцівки, що означає їх можна посадити, укласти або поставити.
• Набір сприяє розвитку уяви та творчого мислення дошкільнят.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 5 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3500 |
| Вага | 0.33 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 6 |
| Матеріал | дерево, текстиль |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6943478004566 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 443 ₴


