Бамбуковий будиночок Hape Панди створений для дітей від 3 років.
Що може бути ще милим від лялькового будиночка? Ляльковий будиночок панди! Нехай малюк досліджує свій творчий бік із цим чарівним варіантом традиційного лялькового будиночка від Hape. Сім'я панд живе в екологічно чистому бамбуковому будиночку, який дитина буде досліджувати годинами.
3-рівневий ігровий набір укомплектований набором меблів і аксесуарів — чотири фігурки панд, дві гамаки, парасолька від сонця, два підлогові килимки, камін, ліжко, комод, диван, журнальний столик, кухонний стіл із двома сидіннями-пеньками, плита, дві тарілки, дві чашки, каструля, кошик-ліфт на мотузці, гірка, мотузкова драбина.
Дитині сподобається, коли фігурки панд сидітимуть, стоятимуть і братимуть аксесуари лапками. Будиночок ідеально підходить для рольових ігор, які розвивають уяву та соціальні навички.
Дім, панди й аксесуари виготовлені з екологічно чистих, відновлюваних матеріалів, як-от сертифікована FSC деревина й бамбук, а також цукрова тростина. Уявіть, що сонячні панелі на даху допомагають пандам вести екологічний спосіб життя — прекрасний спосіб заохочувати почуття відповідальності за довкілля.
Для дітей віком від 3 років «Бамбуковий будиночок панд» Hape — чудовий спосіб грати та вчитися самостійно.
Що може бути ще милим від лялькового будиночка? Ляльковий будиночок панди! Нехай малюк досліджує свій творчий бік із цим чарівним варіантом традиційного лялькового будиночка від Hape. Сім'я панд живе в екологічно чистому бамбуковому будиночку, який дитина буде досліджувати годинами.
3-рівневий ігровий набір укомплектований набором меблів і аксесуарів — чотири фігурки панд, дві гамаки, парасолька від сонця, два підлогові килимки, камін, ліжко, комод, диван, журнальний столик, кухонний стіл із двома сидіннями-пеньками, плита, дві тарілки, дві чашки, каструля, кошик-ліфт на мотузці, гірка, мотузкова драбина.
Дитині сподобається, коли фігурки панд сидітимуть, стоятимуть і братимуть аксесуари лапками. Будиночок ідеально підходить для рольових ігор, які розвивають уяву та соціальні навички.
Дім, панди й аксесуари виготовлені з екологічно чистих, відновлюваних матеріалів, як-от сертифікована FSC деревина й бамбук, а також цукрова тростина. Уявіть, що сонячні панелі на даху допомагають пандам вести екологічний спосіб життя — прекрасний спосіб заохочувати почуття відповідальності за довкілля.
Для дітей віком від 3 років «Бамбуковий будиночок панд» Hape — чудовий спосіб грати та вчитися самостійно.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Аксесуари |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота | 62 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3413 |
| Вага | 7.02 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 25 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Світ ляльок |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6943478035010 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 448 ₴







