Ляльковий будиночок Hape з дерева з меблями створений для дітей від 3 років. Це красиво оформлений ляльковий будиночок, який напевно надихне дитину на рольові ігри та уяву різних домашніх ситуацій у ляльковій родині.
На даху є сонячна панель. У будинку шість кімнат із меблями для ляльок. Лялькова сім'я може читати книги на затишній мансарді, відпочивати в головній спальні, приховуватися в сімейній ванній, розважатися в домашньому кінотеатрі, готувати на кухні та проводити час у вітальні з каміном.
Ляльковий будиночок може надихнути дитину на творчість, оскільки в ньому є рухомі частини, що дають змогу облаштовувати та прикрашати будинок на смак.
Будинок міцний завдяки конструкції з суцільного дерева. Деталі покриті яскравою фарбою, безпечною для дітей.
Ляльковий будиночок Hape з меблями пробуджує уяву та творчі здібності, заохочує сюжетно-рольову гру. Гра з будиночком також вчить цінних соціальних навичок, як-от спілкування, співпраця, довіра, дружба.
Іграшка відзначена нагородами на 4 виставках, серед них Oppenheim Toy Portfolio Platinum Seal Award 2011 і вибір батьків 2011, США.
На даху є сонячна панель. У будинку шість кімнат із меблями для ляльок. Лялькова сім'я може читати книги на затишній мансарді, відпочивати в головній спальні, приховуватися в сімейній ванній, розважатися в домашньому кінотеатрі, готувати на кухні та проводити час у вітальні з каміном.
Ляльковий будиночок може надихнути дитину на творчість, оскільки в ньому є рухомі частини, що дають змогу облаштовувати та прикрашати будинок на смак.
Будинок міцний завдяки конструкції з суцільного дерева. Деталі покриті яскравою фарбою, безпечною для дітей.
Ляльковий будиночок Hape з меблями пробуджує уяву та творчі здібності, заохочує сюжетно-рольову гру. Гра з будиночком також вчить цінних соціальних навичок, як-от спілкування, співпраця, довіра, дружба.
Іграшка відзначена нагородами на 4 виставках, серед них Oppenheim Toy Portfolio Platinum Seal Award 2011 і вибір батьків 2011, США.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота | 63 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3401 |
| Вага | 8 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 36 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6943478005679 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 378 ₴








