
Іграшкові продукти Hape Десерти з зеленого чаю (E3195)
1 726 ₴
- Готово до відправки
- Код: E3195
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшкові продукти Hape Десерти з зеленого чаю сподобаються дітям від 3 років.
Діти збиратимуть цікаві та корисні солодощі з деталей цього набору та гратимуть у рольові ігри. Вони можуть запросити на чай іграшок або друзів.
Набір містить кекс і тістечко з милою пандою, рулет, торт, капкейк, цукерку, одну чашку з напоєм і соломинкою. Всі ласощі поділені на частини, щоб їх можна було розбирати та комбінувати по-різному.
Деталі набору зроблені з міцного матеріалу та покриті безпечними фарбами. Поки діти складатимуть десерти з частин, вони потренують моторику рук, координацію руки-очі та уяву.
Діти збиратимуть цікаві та корисні солодощі з деталей цього набору та гратимуть у рольові ігри. Вони можуть запросити на чай іграшок або друзів.
Набір містить кекс і тістечко з милою пандою, рулет, торт, капкейк, цукерку, одну чашку з напоєм і соломинкою. Всі ласощі поділені на частини, щоб їх можна було розбирати та комбінувати по-різному.
Деталі набору зроблені з міцного матеріалу та покриті безпечними фарбами. Поки діти складатимуть десерти з частин, вони потренують моторику рук, координацію руки-очі та уяву.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3195 |
| Вага | 0.6 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 24 мм |
| Довжина: | 6 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина | 30 мм |
| Штрихкод | 6943478037502 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 726 ₴



