Тактильна рамка-вкладиш Hape Полярні звірята підходить для дітей віком від 2 років. Це чудова розвивальна іграшка, яка не тільки знайомить мешканців Арктики, а й дає можливість їх «погладити».
Щоб дізнатися, який приблизно на дотик пінгвін, морж, білий ведмідь, полярний заєць або торкатка, запропонуйте дитині витягнути елементи пазла та помацати матеріали, які містяться всередині виїмок. Гра з пазлом розвиває тактильні відчуття крихітки, а також знайомить із тваринами.
• Пазл зручно тримати маленькими ручками.
• Деталі виготовлені у формі веселих звірят.
• Основа містить різні на дотик матеріали.
• Усі елементи безпечні для здоров'я.
• Матеріал: деревина, текстиль.
• Розміри: 21 х 29 х 3 см.
• Рекомендовано для дітей від 2 років.
Щоб дізнатися, який приблизно на дотик пінгвін, морж, білий ведмідь, полярний заєць або торкатка, запропонуйте дитині витягнути елементи пазла та помацати матеріали, які містяться всередині виїмок. Гра з пазлом розвиває тактильні відчуття крихітки, а також знайомить із тваринами.
• Пазл зручно тримати маленькими ручками.
• Деталі виготовлені у формі веселих звірят.
• Основа містить різні на дотик матеріали.
• Усі елементи безпечні для здоров'я.
• Матеріал: деревина, текстиль.
• Розміри: 21 х 29 х 3 см.
• Рекомендовано для дітей від 2 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 3 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1620 |
| Вага | 0.47 |
| Вага (кг) | 0,46 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 6 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія | Рамки-вкладки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6943478018693 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴



