Навчальні ваги Hape Монстроматематика здивують навіть дорослих, а сучасний дизайн потішить дітей. Помістіть довільну кількість більших гир-монстрів на один бік ваг і попросіть дитину підрахувати, скільки менших гир потрібно, щоб врівноважити їх. Знайомить дітей із вагою, вимірами та балансом.
До комплекту входять ваги, 9 великих гир, 11 маленьких гир, інструкція та сумка.
Рекомендований вік іграшки від 3 років.
Розмір ваги: 38 х 14 х 18 см.
Навчальні ваги Hape Монстроматематика (E0511) відповідають міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E0511 |
| Вага | 0.9 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 22 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик, інші |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6943478029682 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 686 ₴









