Розвивальна іграшка Hape Лабіринт для м'ячика — це гра з різнобарвними дерев'яними кульками, віконцями та доріжками. Кульки котяться доріжками у двосторонньому лабіринті, прокачуючи крізь віконця. Отвір у верхній частині іграшки — ручка для перенесення.
Відкрийте для себе задоволення від спостереження за об'єктами, які котяться за доріжками (швидко, повільно, вперед і назад). Коли ваша дитина підросте, розкажіть їй, як гравітаційна енергія перетворюється на імпульс. Надихніть його на самостійні дослідження.
Малюки віком від 12 місяців будуть насолоджуватися дзвіночком дзвіночка, коли кулька досягне кінця доріжки. Ця іграшка в стилі «марбл ран» зачарує дітей.
Насолоджуйтеся різнобарвними дерев'яними кульками, які знову й знову летять доріжками.
Іграшка виготовлена з міцної деревини, має добре відполіровані поверхні та закруглені краї для безпечної гри.
Розвивальна іграшка Hape Лабіринт позначена на спеціалізованих виставках:
- платина Oppenheim Toy Portfolio 2014;
- Вибір батьків — 2014;
- ASTRA «Найкращі іграшки для дітей», 2014;
— переможець Toy Guide 2014.
Відкрийте для себе задоволення від спостереження за об'єктами, які котяться за доріжками (швидко, повільно, вперед і назад). Коли ваша дитина підросте, розкажіть їй, як гравітаційна енергія перетворюється на імпульс. Надихніть його на самостійні дослідження.
Малюки віком від 12 місяців будуть насолоджуватися дзвіночком дзвіночка, коли кулька досягне кінця доріжки. Ця іграшка в стилі «марбл ран» зачарує дітей.
Насолоджуйтеся різнобарвними дерев'яними кульками, які знову й знову летять доріжками.
Іграшка виготовлена з міцної деревини, має добре відполіровані поверхні та закруглені краї для безпечної гри.
Розвивальна іграшка Hape Лабіринт позначена на спеціалізованих виставках:
- платина Oppenheim Toy Portfolio 2014;
- Вибір батьків — 2014;
- ASTRA «Найкращі іграшки для дітей», 2014;
— переможець Toy Guide 2014.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E0430 |
| Вага | 1.8 |
| Вага (кг) | 1,46 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 4 |
| Матеріал | метал, дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6943478009868 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 102 ₴



