Дивовижно, як вдало іграшка поєднує форму, музику та колір. Соруйте фігури, натискайте на них, запам'ятовуючи звуки, вивчайте кольори, вдаряйте паличкою по пластинах ксилофона та створюйте свою мелодію. Багатофункціональний дизайн дає змогу використовувати його як музичний інструмент або головоломку.
У комплекті — дерев'яна основа, 5 фігурок, ксилофон і паличка.
Розміри виробу: 25 х 20 х 8 см. Дерев'яний сортер-ксилофон Hape підходить для дітей від 1 року.
Іграшка відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E0334 |
| Вага | 1.2 |
| Вага (кг) | 0,78 |
| уважність | 1 |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 7 |
| Матеріал | дерево, пластик, інші |
| Музичні здібності | 1 |
| Підкатегорія | Музичні іграшки |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Музика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6943478018990 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 158 ₴







