Музична іграшка Hape Мелодії для сну ідеально підходить для новонароджених і старших дітей. Немовлятам сподобається дивитися, як вона обертається, слухати її заспокійливу музику та спостерігати, як водночас змінюються кольори. Заведіть обертову музичну пірамідку, повернувши її червону основу та давши їй обертатися на основі або на боці, водночас видаючи заспокійливу музику.
Габарити іграшки: 11 х 11 х 10 см. Батарейки не потрібні.
Музична іграшка Hape Мелодії для сну (E0332) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 15.5 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E0332 |
| Вага | 0.52 |
| Вага (кг) | 0,47 |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 0 |
| Вікова група | Від 0 місяців |
| Код УКТВЕД | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Підкатегорія | Музичні іграшки |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6943478017719 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 297 ₴








