Набір складається із шести панелей із різними типами кріплень. З них можна збирати столи або стіни для конструювання. Панелі підходять для використання з конструкторами Gigo. У наборі 58 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T036 |
| Вага | 2.7 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Висота | 2 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 20 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 58 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Набори для навчання |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Тип | Товар |
| Ширина | 30 мм |
| Штрихкод | 4716503103600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 597 ₴
