З унікальних кубиків і призм можна створювати об'ємні фігури. Кожен кубик має розмір 2 х 2 см, один виступ-штифт і п'ять отворів для з'єднань. Кількість комбінацій з'єднань кубиків між собою та з іншими елементами величезна — це буквально мільйони варіантів. Використовуючи 63 деталі, діти можуть зібрати 20 моделей різних тварин. Кожен набір кубиків Gigo забезпечений інструкцією зі збирання. Ви можете разом із дитиною почати зі складання моделей, описаних в інструкції. Коли дитина познайомиться з кубиками Gigo ближче, ви будете вражені його неймовірною творчою силою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7419 |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 13 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 5 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 60 |
| Кількість предметів у наборі | 63 |
| Кількість складових елементів (шт.) | 20 |
| Логічне мислення | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | З'єднай кубики |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 4716503074191 |
| Мова друкованої інструкції | схематична інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 697 254 ₴


