
Конструктор Gigo Катер на повітряній подушці 110 деталей (7366)
4 897 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7366
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа цього набору — повітряна турбіна, яка демонструє принцип роботи фена або пилососа. Дитина зможе зібрати катер на повітряній подушці та запустити його в подорож водою або сушею. Також дитина може спорудити власний пилосос і допомагати з прибиранням по дому. Для роботи потрібні 6 батарейок АА типу (до комплекту не входять).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7366 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 1.4 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 37 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 9 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість батарейок | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 110 |
| Кількість складових елементів (шт.) | 20 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | Зелена енергія |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Тип конструктора | Динамічний |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 40 мм |
| Штрихкод | 4716503073668 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 897 ₴



