
Конструктор Gigo Юний інженер Мінізоопарк 80 деталей (7360)
3 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7360
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор «Міні-зоопарк» дає змогу збирати симпатичні моделі тварин, а також із його деталей можна створювати багато варіантів гірок: від дуже простих до хитромудрих. Використовуючи гірки, можна провести серію цікавих та пізнавальних експериментів. Наприклад, дізнатися, як на швидкість і час руху впливають такі умови: зміна кута нахилу гірки, рух однієї кулі, рух двох куль у зчіпленні, зміна маси кулі. В інструкції є схеми складання 6 варіантів горок. Погравши з ними, можна змайструвати з деталей конструктора свою унікальну гірку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7360 |
| Вага | 2.1 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 23 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 80 |
| Кількість складових елементів (шт.) | 20 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | пластик, картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Юний інженер |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Тип конструктора | Болтовий |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 34 мм |
| Штрихкод | 4716503073606 |
| Мова друкованої інструкції | русский |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴



