У цьому курсі діти знайомляться із силою обертання — гіроскопічним ефектом, з принципами роботи й особливостями датчика коливань і гіроскопа. слідовники дізнаються про застосування цих пристроїв у повсякденному житті. Збираючи моделі роботів, проведуть експерименти з гіроскопом. Курс містить 20 занять. Тривалість одного заняття 60-90 хвилин. Для роботи потрібні 3 ААА батарейки (не входять до комплекту).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3D Смарт-руководство | Да |
| Артикул | 1245 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 11 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Вікова група | 11+ |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Тривалість заняття, хвилин | 75 |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Кількість дітей на один набір, не більш ніж | 2 |
| Кількість дітей одночасно навчальних, не більш ніж | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 181 |
| Кількість самостійних робіт | 4 |
| Кількість складових елементів (шт.) | 16 |
| Кількість занять | 20 |
| Кількість навчальних посібників, шт. | 1 |
| Комплектуючі, набори | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Методики навчання | STEAM |
| Методичний посібник для викладачів (тільки в електронному вигляді) | Да |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для курсів навчання (STEAM) |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | Лабораторія знань |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Тематика | Робототехніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Навчальний посібник для учня | повноколірне, формату А4, 80 сторінок |
| Штрихкод | 4716503112459 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 207 ₴




