
Набір для курсу навчання Gigo Парк атракціонів (1231R)
12 048 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1231R
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей курс буде цікавий юним винахідникам. Чому кулька котиться по похилій площині, чому крутяться шестерні. Відповіді на ці та інші цікаві питання діти отримають на заняттях. Вони на практиці познайомляться з основами механіки та фізики, поняттями гравітації, похилої площині та роботою багатоступеневої шестерні (планетарна передача, трансмісія). Кожен урок — окрема історія та творче завдання. Курс складається з 30 занять. Тривалість одного: 30-45 хвилин. Є докладна повноколірна інструкція формату А4 на 72 сторінки. А також інструкція в електронному вигляді. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1231R |
| Вага | 5 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Тривалість заняття, хвилин | 45 |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість дітей на один набір, не більш ніж | 2 |
| Кількість дітей одночасно навчальних, не більш ніж | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 132 |
| Кількість самостійних робіт | 6 |
| Кількість складових елементів (шт.) | 24 |
| Кількість занять | 30 |
| Кількість навчальних посібників, шт. | 1 |
| Комплектуючі, набори | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Методики навчання | STEAM |
| Методичний посібник для викладачів (тільки в електронному вигляді) | Да |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Набори для курсів навчання (STEAM) |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Лабораторія знань |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Навчальний посібник для учня | повноколірне, формату А4, 72 сторінки |
| Штрихкод | 4716503123110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 048 ₴








