Рахівниця для дітей від 3 років підходить для навчання основ алгебри. Можна навчитися складання, віднімання, дізнатися про десятикові числа. Іграшка складається зі 100 кісточок п'яти різних кольорів на 10 рядах. Є зручна підставка, завдяки якій, рахунки можна розташовувати вертикально або горизонтально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1188 |
| Вага | 0.4 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 20 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Набори для навчання |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4716503411880 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 478 ₴



