Дошка призначена для навчання дитини програми, віднімання, множення. Використовуйте її спільно з набором «Займальні кубики». Вона також може використовуватися як поле для складання мозаїки або гри в китайські шашки. Кубики не в комплекті.
Дошка з м'якого, пружного та легкого матеріалу ЕВА.
Дошка з м'якого, пружного та легкого матеріалу ЕВА.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1163 |
| Вага | 0.07 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | не передбачена |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 50 |
| Матеріал | інші |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Серія | Набори для навчання |
| Відповідає концепції НУШ | Да |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4716503311630 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 284 729 ₴


