
Дитяча мозаїка Gigo Геометрична з картками та круглою основою, 10 ел. (1161)
568 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1161
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей комплект може використовуватися разом із набором для навчання захоплива мозаїка (1042 і 1042R). Покращує розпізнавання дітьми форм, кольорів, симетрії. Розвиває координацію очей і рук, креативність. У комплекті 10 двосторонніх робочих карток і лоток із кришкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1161 |
| Вага | 0.2 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 2 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 29 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 60 |
| Кількість предметів у наборі | 10 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Набори для навчання |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 29 мм |
| Штрихкод | 4716503311616 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴
