У наборі ваги, дві ємності з кришками, 14 пластикових гірек і 11 металевих. Для зберігання гірек зроблені спеціальні відсіки в передній і задній частинах ваг. За допомогою ваг дитина легко зможе освоїти поняття легше-важкі. Це також кумедне доповнення для ігор на теми аптека, магазин, лабораторія. У наборі 14 пластикових гірек загальною вагою 120 г: 2 х 20 г, 4 х 10 г, 8 х 5 г, а також 11 металевих гірек загальною вагою 126 г: 2 х 1 г, 2 х 2 г, 2 х 5 г, 2 х 10 г, 2 х 20 г, 1 х 50 г.
Продукція відповідає концепції Нової української школи та має свідоцтво про відповідність педагогічним вимогам МОН України.
Продукція відповідає концепції Нової української школи та має свідоцтво про відповідність педагогічним вимогам МОН України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1054R |
| Вага | 1.6 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 29 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Набори для навчання |
| Відповідає концепції НУШ | Да |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4716503305417 |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Математика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 871 ₴



