
Набір для рахунку Gigo Палички Кюїзенера 250 шт. (1028-250R)
1 445 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1028-250R
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір представляє методику Кюїзенера. Кожна паличка — це число, виражене кольором і величиною. парні палички сприяють розвитку пам'яті та уваги, вмінню порівнювати, рахувати, відраховувати та орієнтуватися на площині. Комплект знайомить із симетрією та цифрами. Містить кольорові блоки різної довжини (від 1 до 10 см): 100 білих, 30 червоних, по 20 сірих, рожевих і жовтих, 15 зелених, по 12 чорних і коричневих, 11 синіх, 10 жовтогарячих. А також 5 карток із завданнями.
Продукція відповідає концепції Нової української школи та має свідоцтво про відповідність педагогічним вимогам МОН України.
Продукція відповідає концепції Нової української школи та має свідоцтво про відповідність педагогічним вимогам МОН України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1028-250R |
| Вага | 0.9 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | не передбачена |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 250 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Кюизенера |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Набори для навчання |
| Відповідає концепції НУШ | Да |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4716503302812 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 445 ₴



