Логічні блоки Д'єня — це навчально-методичний посібник для ознайомлення дітей із геометричними фігурами та формою предметів. Розвиває вміння порівнювати, аналізувати, класифікувати, узагальнювати; формує пізнавальні процеси, пам'ять, увагу, логічне мислення. У наборі 5 різних фігур: квадрат, прямокутник, коло, трикутник, шестикутник. Вони виготовлені в трьох кольорах: червоний, жовтий, синій. Представлені у двох розмірах: 10 кв. см, 30 кв. см; мають дві товщини: 3 мм, 6 мм. Є картки із завданнями (англ. мовою). Кожен комплект упакований у пластикову коробку.
Продукція відповідає концепції Нової української школи та має свідоцтво про відповідність педагогічним вимогам МОН України.
Продукція відповідає концепції Нової української школи та має свідоцтво про відповідність педагогічним вимогам МОН України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1027R |
| Вага | 0.5 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 20 |
| Кількість предметів у наборі | 65 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Методики навчання | Д'єша, Нікітіних |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Розмір деталей, см | 2 розміри (10 кв, см, 30 кв, см) 2 товщини (3 мм, 6 мм) |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Набори для навчання |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4716503302713 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 112 ₴








