
Набір для рахунку Gigo Математичні ваги-балансир (1026)
1 551 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1026
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
«Математичні ваги» допомагають у навчанні рахунку через веселу та цікаву гру під девізом: «Дзвоись правильна відповідь». Це чудовий помічник у розвитку дитини, її математичних здібностей і логіки. Ваги допомагають освоїти основні дії математики: рахунок, додавання, віднімання, множення та ділення. І все це в ігровій формі. Наприклад, можна грати так: на одній стороні ваг вішаємо вантаж під цифрою «9», на іншій стороні під цифрою «2». Питання: «Скільки треба додати до 2, щоб вийшло 9?» Малюкові потрібно повісити свій вантаж під цифровою відповідомкою. Він або відразу порахує відповідь, або вішатиме вантаж під різними цифрами та шукатиме відповідь. Якщо відповідь правильна, вантаж під цифрою «7», то ваги прийдуть у рівновагу. Якщо вантаж буде під іншою цифрою, то рівноваги не буде.
Продукція відповідає концепції Нової української школи та має свідоцтво про відповідність педагогічним вимогам МОН України.
Продукція відповідає концепції Нової української школи та має свідоцтво про відповідність педагогічним вимогам МОН України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1026 |
| Вага | 0.7 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 20 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Серія | Набори для навчання |
| Відповідає концепції НУШ | Да |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4716503310268 |
| Мова друкованої інструкції | русский |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 551 ₴
