Різнобарвні текстуровані штифти переміщаються всередину та назовні, коли розвивальний циліндр котиться на м'яких силіконових краях. На це неймовірно весело дивитися. Текстури заворожують, коли відчуваються маленькими пальчиками. Кілочки гарно дзвенять, якщо їх струсити. Крім того, ролик-брязкальце легко взяти із собою куди завгодно. Сенсорний розвиток з Rolio — радість для малюків!
Особливості
Сенсорна іграшка з захопливими рухами.
Стимулює сенсорний розвиток, дрібну моторику, причиново-наслідкове навчання.
Кілочки ховаються і з'являються під час катання.
Ролик тихо котиться на м'яких силіконових краях.
Кілочки мають унікальну текстуру.
Розміри 11 х 6 х 6 см.
Високоякісні матеріали та конструкція.
Возраст от 6 месяцев.
Особливості
Сенсорна іграшка з захопливими рухами.
Стимулює сенсорний розвиток, дрібну моторику, причиново-наслідкове навчання.
Кілочки ховаються і з'являються під час катання.
Ролик тихо котиться на м'яких силіконових краях.
Кілочки мають унікальну текстуру.
Розміри 11 х 6 х 6 см.
Високоякісні матеріали та конструкція.
Возраст от 6 месяцев.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Brain Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F434ML2 |
| Вага | 0.14 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЕД | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Погремушки |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Паковання | обичайка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 810074274319 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴



