
Прорізувач тактильний Fat Brain Toys Quubi Куббі (F296ML)
855 ₴
- Готово до відправки
- Код: F296ML
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прорізувач тактильний Куббі Fat Brain Toys Quubi — це розвивальна іграшка для малюків від 6 місяців.
Всі грані кубика скріплені гумками, щоб маленькі ручки могли згинати та крутити іграшку. М'які рельєфні намистини на прорізувачі обертаються й ковзають, стимулюючи дотик малюка. Кубик можна сміливо пробувати на зуб. У такій барвистій та оригінальній іграшці малюкам є що досліджувати!
Особливості
Розвивальний кубик-прорізувач для маленьких дослідників.
Покращує сенсорне сприйняття й тактильні відчуття.
Прорізувач-кубик має гнучке з'єднання в кутах.
Фактурні деталі на прорізувачі можна рухати та крутити.
Іграшка протестована на безпеку та не містить бісфенолу А.
Розмір кубика 10 см.
Якісні матеріали та довговічна конструкція.
Всі грані кубика скріплені гумками, щоб маленькі ручки могли згинати та крутити іграшку. М'які рельєфні намистини на прорізувачі обертаються й ковзають, стимулюючи дотик малюка. Кубик можна сміливо пробувати на зуб. У такій барвистій та оригінальній іграшці малюкам є що досліджувати!
Особливості
Розвивальний кубик-прорізувач для маленьких дослідників.
Покращує сенсорне сприйняття й тактильні відчуття.
Прорізувач-кубик має гнучке з'єднання в кутах.
Фактурні деталі на прорізувачі можна рухати та крутити.
Іграшка протестована на безпеку та не містить бісфенолу А.
Розмір кубика 10 см.
Якісні матеріали та довговічна конструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Brain Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F296ML |
| Вага | 0.11 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік дітей до, років | 1,5 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Висота | 15 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 14 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал | Силікон |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія | Прорізувачі |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Паковання | планшет |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 9 мм |
| Штрихкод | 811802026828 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴





