
Пірамідка-балансир Fat Brain Toys Tobbles Neo (F070ML)
1 439 ₴
- Готово до відправки
- Код: F070ML
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tobbles Neo — унікальна та надінтересна пірамідка-балансир для малюків від 6 місяців. Якщо ви шукаєте корисний, незвичайний і барвистий подарунок для малюка — ось він! Іграшка складається із 6 різнобарвних рівнів із круглою основою та цікавими тактильними контурами. Її не просто зібрати, кожен елемент має утримувати рівновагу всієї конструкції, інакше, все дуже весело розвалиться. Складайте, крутіть, нахиляйте, валяйте, зважуйте та порівнюйте — що ще потрібно для цікавої розвивальної гри?
Розміри пірамідки: 28 х 11,4 х 20,3 см.
Особливості пірамідки Tobbles Neo (FA070-1):
Складається із 6-ти 2 кольорових різних за розміром півсфер
Усі рівні ідеально підходять один одному
Матеріал: пластик БФА — free
Іграшку можна протирати вологою тканиною й дезінфікувальною серветкою
Нагорода ASTRA (США) за найкращі іграшки для дітей
Нагорода "Вибір батьків" (США) — срібло
Безпека та сертифікація: Ця іграшка зроблена з АБС-пластику (не містить БФА) і повністю перевірена на безпеку. Відповідає вимогам міжнародного стандарту ASTM F963-11.
Розміри пірамідки: 28 х 11,4 х 20,3 см.
Особливості пірамідки Tobbles Neo (FA070-1):
Складається із 6-ти 2 кольорових різних за розміром півсфер
Усі рівні ідеально підходять один одному
Матеріал: пластик БФА — free
Іграшку можна протирати вологою тканиною й дезінфікувальною серветкою
Нагорода ASTRA (США) за найкращі іграшки для дітей
Нагорода "Вибір батьків" (США) — срібло
Безпека та сертифікація: Ця іграшка зроблена з АБС-пластику (не містить БФА) і повністю перевірена на безпеку. Відповідає вимогам міжнародного стандарту ASTM F963-11.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Brain Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F070ML |
| Вага | 0.77 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік дітей до, років | 1,5 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал паковання | пластик, картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія | Пірамідки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 182129000779 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 439 ₴






