Набір для досліджень Edu-Toys Модель анатомія вуха складається з 14 елементів і підставки. Це чудовий дидактичний матеріал для уроків біології. Макет призначений для вивчення анатомії наочності дітьми від 8 років.
Набір для досліджень серії Education допомагає в розвитку мислення, зокрема просторового, інтелекту, пам'яті, уважності. Підходить для використання в школі, вдома, у центрах розвитку. Відповідає концепції НУШ.
Зберіть за інструкцією макет і вивчіть будову людського вуха. Збірна модель вуха людини 7,7 см заввишки. Висока деталізація Виготовлена з якісного міцного пластику.
Набір для досліджень серії Education допомагає в розвитку мислення, зокрема просторового, інтелекту, пам'яті, уважності. Підходить для використання в школі, вдома, у центрах розвитку. Відповідає концепції НУШ.
Зберіть за інструкцією макет і вивчіть будову людського вуха. Збірна модель вуха людини 7,7 см заввишки. Висока деталізація Виготовлена з якісного міцного пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edu-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SK012 |
| Вага | 0.21 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 5,2 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 23 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9023008000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 14 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Education |
| Відповідає концепції НУШ | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Будова тіла |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 18 мм |
| Штрихкод | 4893338260125 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴



