Оптичний прилад Edu-Toys Збільшувальне скло з діаметром лінзи 100 мм і збільшенням 2x 3x 4x допоможе юним натуралістам успостереженні за природою. Вони будуть шукати та розглядати на землі та деревах комах, листя, камінці.
Особливості:
- широка зручна ручка;
- виготовлене з міцного безпечного пластику;
- підходить для корисної гри вдома та на вулиці;
- рекомендована для занять за методиками Реджіо та STEM.
Іграшковий оптичний прилад сподобається дітям від 3 років.
Збільшувальне скло серії My First спеціально розроблене для юних натуралістів і дослідників-початківців, щоб дати уявлення про природний світ, зацікавити його подальшим вивченням. За допомогою такої розвивальної іграшки малюк тренує спостережливість, допитливість, уважність, кругозір і мислення, зміцнює емоційний добробут.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Edu-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 4.4 мм |
| Ширина | 26.6 мм |
| Довжина | 16.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JS008 |
| Вага | 0.23 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 16,5 мм |
| Код УКТВЕД | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Реджіо, STEM |
| Спостерігачність | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Оптичні прилади |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | My First |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Природовід |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893338540081 |
- Ціна: 591 ₴

