
Набір пісочного годинника Edu-Toys на клас 20 шт. (GM188)
1 726 ₴
- Готово до відправки
- Код: GM188
Набір Edu-Toys «Пісочний годинник на клас» (20 штук) — чудовий допоміжний матеріал вчителю для проведення занять, який може використовуватися для навчання на різних заняттях, де необхідний точний відлік хвилин і секунд.
Діти можуть виконувати завдання або виконувати вправи на час, змагатися, робити досліди. Таймери у формі пісочного годинника також допомагають підтримувати дисципліну в класі, а дітям спрямовувати увагу, бути зібраними, вчитися ефективніше.
Набір призначений для використання в школах, на курсах розвитку та підходить для дітей від 6 років.
Пісочний годинник Edu-Toys допомагає дітям зосередитися, відчути та запам'ятати тимчасові проміжки. Тренують уважність, посидючість.
Що входить до набору
До навчального набору Edu-Toys входить 4 однакові комплекти пісочного годинника. У кожному комплекті 5 різновидів годинника з різним часом відліку. Вони відрізняються за кольором піску та основи. Всього в наборі 20 одиниць.
- Червоний годинник 10 хвилин;
- зелені — 5 хвилин;
- жовті — 3 хвилини;
- сині — 1 хвилина;
- чорні — 30 секунд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edu-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | валізка |
| Артикул | GM188 |
| Вага | 0.72 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Вікова група | Від 8 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Спостерігачність | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Education |
| Відповідає концепції НУШ | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | валізка з ручкою |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893338181888 |
- Ціна: 1 726 ₴
