Настільна гра Edu-Toys Чотири в ряд сподобається дітям віком від 6 років. Це версія популярної гри, схожої на хрестики-нулики, для двох учасників у настільному форматі.
Весела гра захопить дітей і дорослих. Сміх і позитивні емоції — гарантовані. Діти зможуть розвинути здоровий дух суперництва та потренувати логічне мислення, продумуючи ходи заздалегідь.
Правила гри прості. Кожен із двох гравців вибирає колір фішок. По черзі вони кидають жетони в отвір на вертикальному ігровому полі. Переможець має першим вибудувати 4 фішки одного кольору в будь-якому напрямку: по вертикалі, горизонталі або діагоналі.
У наборі:
- ігрове поле на підставці;
- 23 жовті та 23 червоні ігрові фішки;
— правила гри.
Весела гра захопить дітей і дорослих. Сміх і позитивні емоції — гарантовані. Діти зможуть розвинути здоровий дух суперництва та потренувати логічне мислення, продумуючи ходи заздалегідь.
Правила гри прості. Кожен із двох гравців вибирає колір фішок. По черзі вони кидають жетони в отвір на вертикальному ігровому полі. Переможець має першим вибудувати 4 фішки одного кольору в будь-якому напрямку: по вертикалі, горизонталі або діагоналі.
У наборі:
- ігрове поле на підставці;
- 23 жовті та 23 червоні ігрові фішки;
— правила гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edu-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GM004 |
| Вага | 0.8 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 26 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 47 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Настільні ігри |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Games |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 36 мм |
| Штрихкод | 4893338180041 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198 ₴

