Набір натураліста Edu-Toys Комплект 3 в 1 містить бінокль із чохлом, компас і ліхтарик. Такі речі незамінні під час прогулянок чи походів. Набір оцінять юні дослідники природи від 8 років молодшої школи.
Ці корисні предмети створені для пізнавальної гри на свіжому повітрі, під час якої діти розвивають допитливість, мислення, спостережливість, самостійність, відповідальність, повагу до природи, емоційний добробут. Набір підходить для занять за методикою Реджіо.
З бінокля можна розглядати птахів на гілках дерев, компасом визначати сторони світла, ліхтариком освітлювати дорогу або підсвічувати цікаві об'єкти природного світу.
На прогулянці з рідними діти не задаватимуть незліченні питання, а самі будуть шукати на них відповіді. За допомогою компаса на ремінці можна навчити дитину орієнтуватися за сторонами світла: визначати, де північ і південь, захід і схід, де на горизонті сходить і заходить сонце. Розвивальний набір допоможе на позакласних практичних заняттях природоведення або біології.
Особливості предметів із дитячого набору для досліджень серії Nature Science
1. Бінокль із діаметром об'єктива 32 мм і 4-кратним збільшенням. Просвітлені скляні лінзи, настроюваний фокус. Корпус із гумовим покриттям. Є чохол для перенесення та ремінець на шию.
2. Компас із ремінцем на руку точно визначає сторони світла. Допоможе знайти дорогу та не заблукати.
3. Ліхтарик працює від 1 батарейки АА (не в комплекті), поміщається на долоні, є ремінець на зап'ястку, інструкція.
Усі предмети з набору для досліджень виготовлені з міцних і надійних матеріалів за стандартами безпеки та якості дитячих іграшок.
У комплекті:
- 1 бінокль,
- 1 ліхтарик,
- 1 компас із ремінцем.
Ці корисні предмети створені для пізнавальної гри на свіжому повітрі, під час якої діти розвивають допитливість, мислення, спостережливість, самостійність, відповідальність, повагу до природи, емоційний добробут. Набір підходить для занять за методикою Реджіо.
З бінокля можна розглядати птахів на гілках дерев, компасом визначати сторони світла, ліхтариком освітлювати дорогу або підсвічувати цікаві об'єкти природного світу.
На прогулянці з рідними діти не задаватимуть незліченні питання, а самі будуть шукати на них відповіді. За допомогою компаса на ремінці можна навчити дитину орієнтуватися за сторонами світла: визначати, де північ і південь, захід і схід, де на горизонті сходить і заходить сонце. Розвивальний набір допоможе на позакласних практичних заняттях природоведення або біології.
Особливості предметів із дитячого набору для досліджень серії Nature Science
1. Бінокль із діаметром об'єктива 32 мм і 4-кратним збільшенням. Просвітлені скляні лінзи, настроюваний фокус. Корпус із гумовим покриттям. Є чохол для перенесення та ремінець на шию.
2. Компас із ремінцем на руку точно визначає сторони світла. Допоможе знайти дорогу та не заблукати.
3. Ліхтарик працює від 1 батарейки АА (не в комплекті), поміщається на долоні, є ремінець на зап'ястку, інструкція.
Усі предмети з набору для досліджень виготовлені з міцних і надійних матеріалів за стандартами безпеки та якості дитячих іграшок.
У комплекті:
- 1 бінокль,
- 1 ліхтарик,
- 1 компас із ремінцем.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Edu-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 7 мм |
| Довжина: | 22 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BL019 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.38 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість батарейок | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Реджіо |
| Спостерігачність | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори натураліста |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Nature Science |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Природовід |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893338120191 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 321 803 ₴




