Плюшева іграшка Club Mocchi- Mocchi-TMNT Черепашка-ніндзя Леонардо створена в Японії та дуже приємна на дотик. На відміну від інших м'яких іграшок, усі вироби Club Mocchi-Cocchi мають унікальну м'яку текстуру.
Колекційні м'які іграшки у формі улюблених персонажів стануть ідеальним подарунком для шанувальників гри різного віку. Виготовлені з найм'якіших матеріалів, іграшки від Club Mocchi-Cocchi будуть найкращими друзями для обіймів.
Лінійка іграшок офіційно ліцензована Nintendo, розроблена в Японії, виготовлена з використанням високоякісних тканин і з увагою до деталей.
Колекційні м'які іграшки у формі улюблених персонажів стануть ідеальним подарунком для шанувальників гри різного віку. Виготовлені з найм'якіших матеріалів, іграшки від Club Mocchi-Cocchi будуть найкращими друзями для обіймів.
Лінійка іграшок офіційно ліцензована Nintendo, розроблена в Японії, виготовлена з використанням високоякісних тканин і з увагою до деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Club Mocchi- Mocchi- |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 7 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T12875 |
| Вага | 0.1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | М'які іграшки |
| Країна реєстрації ТМ | Японія |
| Тип | Товар |
| Паковання | бирка |
| Штрихкод | 053941128753 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 508 ₴

