
М'яка іграшка Club Mocchi- Mocchi-Наруто 30 х 43 см (T12751)
2 442 ₴
- Готово до відправки
- Код: T12751
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плюшева іграшка Mocchi Mocchi Наруто 30 х 43 см була розроблена в Японії та дуже приємна на дотик. На відміну від інших м'яких іграшок, усі вироби Mocchi Mocchi мають унікальну м'яку текстуру. Ці ліцензовані іграшки закохають у себе будь-якого шанувальника аніме!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Club Mocchi- Mocchi- |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 36 см |
| Довжина | 13 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T12751 |
| Вага | 0.52 |
| Вага (кг) | 0,52 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | М'які іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Японія |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Паковання | бирка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 053941127510 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 442 ₴

