
М'яка іграшка Club Mocchi- Mocchi- Персонаж Супер Маріо Ланцюговий удар 15 см (T12700-C)
1 284 ₴
- Готово до відправки
- Код: T12700 C
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плюшева іграшка Club Mocchi- Mocchi- Персонаж Супер Маріо Ланцюговий удар створена в Японії та дуже приємна на дотик. На відміну від інших м'яких іграшок, усі вироби Club Mocchi-Cocchi мають унікальну м'яку текстуру.
Колекційні м'які іграшки із зображенням улюблених персонажів із Супер Маріо стануть ідеальним подарунком для шанувальників цієї гри будь-якого віку. Виготовлені з найм'якіших матеріалів, іграшки Супер Маріо від Club Mocchi- Mocchi будуть найкращими друзями для обіймів.
Лінійка іграшок Супер Маріо офіційно ліцензована Nintendo, розроблена в Японії, виготовлена з використанням високоякісних тканин і з увагою до деталей.
Колекційні м'які іграшки із зображенням улюблених персонажів із Супер Маріо стануть ідеальним подарунком для шанувальників цієї гри будь-якого віку. Виготовлені з найм'якіших матеріалів, іграшки Супер Маріо від Club Mocchi- Mocchi будуть найкращими друзями для обіймів.
Лінійка іграшок Супер Маріо офіційно ліцензована Nintendo, розроблена в Японії, виготовлена з використанням високоякісних тканин і з увагою до деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Club Mocchi- Mocchi- |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 31 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T12700 |
| Вага | 0.12 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 5 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | М'які іграшки |
| Країна реєстрації ТМ | Японія |
| Тип | Товар |
| Паковання | бирка |
| Штрихкод | 053941127008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 284 ₴