
М'яка іграшка Club Mocchi- Mocchi-В'язаний Кірбі 15 см (T12457)
1 508 ₴
- Готово до відправки
- Код: T12457
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка іграшка Club Mocchi- Mocchi-В'язаний Кірбі 15 см створює відчуття ручної роботи — вам захочеться взяти його на руки та обіймати. Виготовлений із якісних матеріалів, він ідеально підходить як для колекції, так і для веселої гри.
Ця іграшка натхненна амігрумі — японським мистецтвом створення м'яких іграшок спицями або гачком. Вона стане прекрасним подарунком для шанувальників Кірбі.
Офіційно ліцензований продукт: плюшева іграшка Кірбі обов'язково сподобається фанатам гри.
М'яка та стискальна: м'яка іграшка виготовлена з якісних матеріалів і створює відчуття ручної роботи, завжди готова до приємних обіймів.
Ідеальний подарунок для геймерів: шанувальники Кірбі із задоволенням додадуть цю милу плюшеву іграшку у свою колекцію.
Колекційний предмет: чудово підходить для прикрашання інтер'єру або обіймів.
Ці м'які та приємні плюшеві іграшки, розроблені в Японії, підходять для віку від 3 років.
Ця іграшка натхненна амігрумі — японським мистецтвом створення м'яких іграшок спицями або гачком. Вона стане прекрасним подарунком для шанувальників Кірбі.
Офіційно ліцензований продукт: плюшева іграшка Кірбі обов'язково сподобається фанатам гри.
М'яка та стискальна: м'яка іграшка виготовлена з якісних матеріалів і створює відчуття ручної роботи, завжди готова до приємних обіймів.
Ідеальний подарунок для геймерів: шанувальники Кірбі із задоволенням додадуть цю милу плюшеву іграшку у свою колекцію.
Колекційний предмет: чудово підходить для прикрашання інтер'єру або обіймів.
Ці м'які та приємні плюшеві іграшки, розроблені в Японії, підходять для віку від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Club Mocchi- Mocchi- |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 10 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T12457 |
| Вага | 0.09 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 5 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | М'які іграшки |
| Країна реєстрації ТМ | Японія |
| Тип | Товар |
| Паковання | бирка |
| Штрихкод | 053941124571 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 508 ₴




