
М'яка іграшка Club Mocchi- Mocchi- Жук Баззі з Супер Маріо 38 х 36 см (T12441)
2 442 ₴
- Готово до відправки
- Код: T12441
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плюшева іграшка Mocchi Mocchi Жук Баззі з Супер Маріо 38 х 36 см створена в Японії та дуже приємна на дотик. На відміну від інших м'яких іграшок, усі вироби Mocchi Mocchi мають унікальну м'яку текстуру.
Колекційні м'які іграшки із зображенням улюблених персонажів із Супер Маріо стануть ідеальним подарунком для шанувальників цієї гри будь-якого віку. Виготовлені з найм'якіших матеріалів іграшки Супер Маріо від Mocchi Mocchi будуть найкращими друзями для обіймів.
Лінійка іграшок Супер Маріо офіційно ліцензована Nintendo, розроблена в Японії, виготовлена з використанням високоякісних тканин і з увагою до деталей.
Колекційні м'які іграшки із зображенням улюблених персонажів із Супер Маріо стануть ідеальним подарунком для шанувальників цієї гри будь-якого віку. Виготовлені з найм'якіших матеріалів іграшки Супер Маріо від Mocchi Mocchi будуть найкращими друзями для обіймів.
Лінійка іграшок Супер Маріо офіційно ліцензована Nintendo, розроблена в Японії, виготовлена з використанням високоякісних тканин і з увагою до деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Club Mocchi- Mocchi- |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 32 см |
| Довжина | 15 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T12441 |
| Вага | 0.68 |
| Вага (кг) | 0,32 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | М'які іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Японія |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Паковання | бирка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 53941124410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 442 ₴

