
Модель Britains Трактор New Holland T8.435, 1:32 (43216)
3 244 ₴
- Готово до відправки
- Код: 43216
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Моделі T8 Blue Power Auto Command пропонують чудові можливості ведення сільського господарства, гарантовані технологіями, комфортом та інноваціями New Holland.
Модель Britains Трактор New Holland T8.435 добре деталізована: є знімна кабіна, що працює кермове керування та переднє зчеплення, з А-подібною рамою. Модель у масштабі 1:32 виготовлена з литого металу та пластику. Підходить для ігор у приміщенні та на вулиці, для колекціонерів і дітей віком від 3 років.
Модель Britains Трактор New Holland T8.435 добре деталізована: є знімна кабіна, що працює кермове керування та переднє зчеплення, з А-подібною рамою. Модель у масштабі 1:32 виготовлена з литого металу та пластику. Підходить для ігор у приміщенні та на вулиці, для колекціонерів і дітей віком від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Britains |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43216 |
| Вага | 0.68 |
| Вага (кг) | 0,48 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЕД | 9503008500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Іграшкові машинки та техніка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Великобританія |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | синій, чорний |
| Штрихкод | 036881432166 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 244 ₴



