Електричний самокат AIRWHEEL Z3 виготовлений із легкого та міцного магнієвого сплаву. Завдяки розміщеній на кермовій стійці батареї Z3 буде надійним компаньйоном у будь-яку погоду. Кермова стійка регулюється по висоті. Інноваційна система складання дає змогу легко перевозити Z3 в транспорті. Спеціальний застосунок для смартфона дає змогу змінювати параметри самоката та отримувати дані про поїздки. Акумулятор: Samsung, Li-Ion, 162 Вт/год. Час заряджання: 2 години. Відстань поїздки на акумуляторі: 20-25 км.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airwheel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 17 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Амортизатор на раме | Да |
| Амортизатори передні | Да |
| Артикул | 6925611221320 |
| Вага (кг) | 12 |
| Влагозащита | IP56 |
| Вік | 10+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Вікова група | Від 10 років |
| Час заряджання акумулятора до, год | 2 |
| Висота | 55 мм |
| Висота від підлоги до платформи, см | 14 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діаметр колеса, дюйми | 8 |
| Діапазон дозволених температур до, градуси | +40 |
| Діапазон дозволених температур від, градуси | -10 |
| Довжина: | 27 мм |
| Ємність акумулятора, Вт/год | 162.8 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 8711900000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Максимальна швидкість, км/год | 20 |
| Максимальний ухил, градуси | 18 |
| Мобільна програма | Да |
| Мобільний застосунок Android | Да |
| Мобільний застосунок iOS | Да |
| Потужність двигуна, Вт | 350 |
| Передній ліхтар | Да |
| Підкатегорія | Електросамокати |
| Підсвітка | Немає |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Виробник акумулятора | Samsung |
| Протиугінна система | Немає |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Відстань поїздки на акумуляторах, км | 20-25 |
| Регулювання положення керма за висотою | Да |
| Режим самостійного пересування | Немає |
| Рекомендований зріст | 1,5 - 2,1 метра |
| Серія | Z |
| Складана рама | Да |
| Стоп-сигнал | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Сумка-чохол | Немає |
| Тип | Товар |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гальмо заднє | Да |
| Гальмо переднє | Да |
| Гальмівна система | Да |
| Керування швидкістю | Да |
| Колір | чорний, оранжевий |
| Ширина | 97 мм |
| Штрихкод | 6925611221320 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466 600 966 ₴




