AIRWHEEL S8 MINI виготовлений із магнієвого сплаву, корпус високоміцний в ефектному дизайні. Завдяки невеликому розміру та вазі, гіроборд легко можна підняти, розмістити в багажнику автомобіля або громадському транспорті. Цей гіроборд призначений для пересування сидячи або стоячи. Прогумовані платформи для ніг зі спеціальною текстурою поглинають вібрацію й гарантують комфорт і безпеку під час їзди. Інтелектуальна система датчиків, розміщена під сидінням і педалями, дає змогу легко керувати гіробордом нахилами корпусу тіла. Гіроборд S8 MINI може обертатися на 360 градусів. Керується зі смартфона. Два мотори й 8-дюймові колеса зі спеціальним малюнком протектора забезпечують таке ж надійне та легке пересування на підйомах або на піску, як і на рівній дорозі. Гіроборд обладнаний передньою фарою й задніми світлодіодними ліхтарями для їзди в умовах недостатнього освітлення. Акумулятор: LG, Li-Ion, 260 Вт/год. Час заряджання: 3 години. Відстань поїздки на акумуляторі: 25-30 км.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airwheel |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність двигуна, Вт | 350 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Артикул | 6925611221047 |
| Вага | 18.8 |
| Вага (кг) | 16 |
| Влагозащита | IP56 |
| Вік | 11 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Вікова група | 11+ |
| Час заряджання акумулятора до, год | 3 |
| Висота | 68 мм |
| Висота від підлоги до платформи, см | 8.2 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діаметр колеса, дюйми | 8 |
| Діапазон дозволених температур до, градуси | +40 |
| Діапазон дозволених температур від, градуси | -10 |
| Довжина: | 31 мм |
| Ємність акумулятора, Вт/год | 260 |
| Задній відбивач | Да |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 8711909000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Максимальна швидкість, км/год | 16 |
| Максимальний ухил, градуси | 18 |
| Мобільна програма | Да |
| Мобільний застосунок Android | Да |
| Мобільний застосунок iOS | Да |
| Передній ліхтар | Да |
| Підкатегорія | Гіроборди |
| Підсвітка | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Виробник акумулятора | LG |
| Протиугінна система | Немає |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Відстань поїздки на акумуляторах, км | 25-30 |
| Регулювання сидіння за висотою | Да |
| Режим самостійного пересування | Немає |
| Серія | S |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Сумка-чохол | Немає |
| Тип | Товар |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Керування швидкістю | Да |
| Ширина | 55 мм |
| Штрихкод | 6925611221047 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 406 ₴




