Мрієте сфотографуватися зі справжнім динозавром? З набором для досліджень від 4M ви навіть зможете зняти про нього короткометражний фільм! Але для початку вам доведеться перетворитися на палеонтолога та відшукати скелет доісторичної тварини та капсулу з її ДНК.
Під час розкопок за допомогою спеціального інструмента дійте акуратно. Коли ви знайдете скелет, очистьте його від залишків пилу за допомогою пензля. Зберіть його та помістіть у власний музей палеонтології — він світитиметься в темряві!
Тепер настає найцікавіший момент: відкрийте капсулу з ДНК у формі наклейок і заповніть ними пропуски на спеціальному ігровому килимку. Завантажте безплатний застосунок DinoCodes у Google Play або App Store, наведете камеру ґаджета на килимок — і ви побачите динозавра, що жив, на повний зріст! Робіть світлини та записуйте відеоролики — здивуйте своїх друзів.
Набір із серії AR Wonder допоможе дитині розвинути дрібну моторику, тактильні відчуття, мислення й фантазію.
У наборі:
Гіпсовий блок зі скелетом і капсулою з наклейками ДНК динозавра — 1 шт.
Інструмент для розкопок — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
М'який віск — 1 шт.
Ігровий килимок (42х42 см) — 2 шт.
Інструкція — 1 шт.
Під час розкопок за допомогою спеціального інструмента дійте акуратно. Коли ви знайдете скелет, очистьте його від залишків пилу за допомогою пензля. Зберіть його та помістіть у власний музей палеонтології — він світитиметься в темряві!
Тепер настає найцікавіший момент: відкрийте капсулу з ДНК у формі наклейок і заповніть ними пропуски на спеціальному ігровому килимку. Завантажте безплатний застосунок DinoCodes у Google Play або App Store, наведете камеру ґаджета на килимок — і ви побачите динозавра, що жив, на повний зріст! Робіть світлини та записуйте відеоролики — здивуйте своїх друзів.
Набір із серії AR Wonder допоможе дитині розвинути дрібну моторику, тактильні відчуття, мислення й фантазію.
У наборі:
Гіпсовий блок зі скелетом і капсулою з наклейками ДНК динозавра — 1 шт.
Інструмент для розкопок — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
М'який віск — 1 шт.
Ігровий килимок (42х42 см) — 2 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-07004 |
| Вага | 1.11 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 24 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | AR Wonder |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Розкопки |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156070043 |
| Мова друкованої інструкції | русский |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴







