
Електронний конструктор 4M Logiblocs Розумні схеми 4 модулі 10 проєктів (0-06806)
723 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-06806
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронний конструктор 4M Розумні схеми — стартовий набір для дітей, щоб досліджувати світ Logiblocs.
Усередині комплекту 4 з'єднувальні модулі: блок живлення, схема, логічний вентиль «НЕ», зумер електронний і докладний буклет з інструкціями.
Що можна зробити з цього? Понад 10 проєктів і застосунків, як-от детектор дощу, металошукач, банановий зумер та інші. З цим електронним конструктором можна дізнатися багато нового зі світу фізики. Дайте волю своїй уяві — проявіть таланти в галузі електроніки!
Усі блоки конструктора працюють у поєднанні один з одним. Об'єднайте цей комплект з іншими із серії Logiblocs, щоб розширити межі своїх експериментів.
Конструктор 4M Розумні схеми чудово підходить для занять у навчальних закладах, центрах розвитку, зокрема за методикою STEAM. Електронні конструктори із серії Logiblocs допомагають зрозуміти зону автоматики й електронних систем навколо нас. Від світлофорів до космічних станцій, від автомобілів до комп'ютерів — все в сучасному світі високих технологій керується так само, як у Logiblocs.
Кожен пластиковий модуль з електронікою всередині має свою окрему функцію, і всі вони можуть працювати разом. З'єднуючи модулі в різних комбінаціях, діти з цікавістю створюватимуть корисні системи керування й ґаджети. Наприклад, можна обладнати двері сигналізацією або автоматично записувати та відтворювати повідомлення.
Діти краще розуміють електроніку з цими наборами та, пройшовши покрокові інструкції, бачать результати у формі готових пристроїв, що працюють. Logiblocs — це захопливі електронні конструктори, які допомагають зрозуміти світ IT у веселій і легкій формі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-06806 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.16 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 21 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Кількість складових елементів (шт.) | 10 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | STEAM |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Унісекс |
| Серія | Logiblocs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 17 мм |
| Штрихкод | 4893156068064 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴






