Зробіть самостійно дивовижні кристали та відтворіть чарівну країну з улюбленого мультфільму. Все це з набором для вирощування кристалів Аріель Disney 4M
Комплектація
Суха суміш для вирощування кристалів, синій барвник, ложка для перемішування, кришталева основа, клейка стрічка, склянка для приготування суміші, прозорий купол, підставка, тематичні наклейки.
В інструкції до набору рекомендується допомога дорослих на етапі створення кристалів. Подані запобіжні заходи щодо поводження з барвником і порошком для кристалів.
Як зробити
Візьміть 200 мл гарячої води та вилийте в посуд для змішування. Додайте вміст великого пакета (суміш для кристалів) у воду. Перемішайте, поки весь порошок не розчиниться.
Візьміть маленький пакетик із барвником. Чистою сухою ложкою додайте барвник у розчин. Добре перемішайте. Зачекайте 15 хвилин, поки розчин не охолоне в миску до приблизно 40 градусів.
Перелийте розчин у чашу для перемішування, яка використовуватиметься для вирощування кристалів. Для правильного росту кристалу потрібна температура вище 20 градусів Цельсія. Кристал виросте упродовж 5 днів, але через низьку температуру це може статися за місяць.
Вилийте розчин, що залишився після завершення процесу вирощування кристала. Дістаньте його акуратно з чаші за допомогою ложки.
Промийте кристал прісною водою впродовж декількох секунд. Не мийте кристал занадто довго, інакше він розчиниться у воді. Дайте кристалу висохнути на сухій серветці.
Коли кристал повністю висохне, помістіть його на основу та накрийте прозорою кришкою, щоб захистити від вологого повітря. Прикрасьте купол тематичними наклейками з героями мультика.
Як це працює
Коли ви додаєте кристалічне з'єднання в гарячу воду, воно розпадається на крихітні частинки у воді. Ці частинки занадто малі, щоб побачити їх.
Рідина називається розчин порошку або насиченим розчином. Тому що, якщо ви додасте більше порошку, він уже не розчиниться. Вода повільно випаровується, а частинки залишаються і з'єднуються. Виходять кристали з прямими краями та плоскими гранями.
Розвиток
Основи хімії, мислення, уважність, терплячість, уяву, винахідництво, естетичний смак, емоційне щастя.
Набори для експериментів з хімії серії Disney підійдуть дітям 10-12 років для занять під наглядом дорослих. Можуть використовуватися в рамках освітнього підходу STEAM. Розвивальний набір дає можливість дитині доторкнутися до науки на власному досвіді, проявити свої здібності.
Комплектація
Суха суміш для вирощування кристалів, синій барвник, ложка для перемішування, кришталева основа, клейка стрічка, склянка для приготування суміші, прозорий купол, підставка, тематичні наклейки.
В інструкції до набору рекомендується допомога дорослих на етапі створення кристалів. Подані запобіжні заходи щодо поводження з барвником і порошком для кристалів.
Як зробити
Візьміть 200 мл гарячої води та вилийте в посуд для змішування. Додайте вміст великого пакета (суміш для кристалів) у воду. Перемішайте, поки весь порошок не розчиниться.
Візьміть маленький пакетик із барвником. Чистою сухою ложкою додайте барвник у розчин. Добре перемішайте. Зачекайте 15 хвилин, поки розчин не охолоне в миску до приблизно 40 градусів.
Перелийте розчин у чашу для перемішування, яка використовуватиметься для вирощування кристалів. Для правильного росту кристалу потрібна температура вище 20 градусів Цельсія. Кристал виросте упродовж 5 днів, але через низьку температуру це може статися за місяць.
Вилийте розчин, що залишився після завершення процесу вирощування кристала. Дістаньте його акуратно з чаші за допомогою ложки.
Промийте кристал прісною водою впродовж декількох секунд. Не мийте кристал занадто довго, інакше він розчиниться у воді. Дайте кристалу висохнути на сухій серветці.
Коли кристал повністю висохне, помістіть його на основу та накрийте прозорою кришкою, щоб захистити від вологого повітря. Прикрасьте купол тематичними наклейками з героями мультика.
Як це працює
Коли ви додаєте кристалічне з'єднання в гарячу воду, воно розпадається на крихітні частинки у воді. Ці частинки занадто малі, щоб побачити їх.
Рідина називається розчин порошку або насиченим розчином. Тому що, якщо ви додасте більше порошку, він уже не розчиниться. Вода повільно випаровується, а частинки залишаються і з'єднуються. Виходять кристали з прямими краями та плоскими гранями.
Розвиток
Основи хімії, мислення, уважність, терплячість, уяву, винахідництво, естетичний смак, емоційне щастя.
Набори для експериментів з хімії серії Disney підійдуть дітям 10-12 років для занять під наглядом дорослих. Можуть використовуватися в рамках освітнього підходу STEAM. Розвивальний набір дає можливість дитині доторкнутися до науки на власному досвіді, проявити свої здібності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-06217/EU |
| Вага | 0.36 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 11 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Вікова група | 11+ |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | інші |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток |
| Серія | Disney |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Хімія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 17 мм |
| Штрихкод | 4893156062178 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴




