Набір для навчання дітей програмуванням 4M Disney Frozen 2 Холодне серце 2 — перший провідник у світ кодів для дівчинки від 3 років. Дізнайтеся разом з улюбленими героями, як просто та весело насправді програмувати!
З науково-ігровим набором серії Disney ви легко зробите перші кроки в чарівний світ програмування та робототехніки без використання ґаджетів. Спеціально розроблені карти кодів і маршрутів допоможуть записати програму пересування персонажа. Мета гри — навчити дітей програмувати. Вони даватимуть Ельзі інструкції за допомогою карток, щоб вона могла пройти найкоротшим шляхом, зустрівши дорогою друзів.
Тематичний навчальний набір, завдяки впізнаваним персонажам популярного діснеївського мультфільму, здатний зацікавити дітей дошкільного віку вивченням сучасних технологій. Отримати відповідь на питання «як це влаштовано», дитина може через розвивальну гру, способом проб і самостійного виправлення помилок.
Ігри з набором для навчання програмування розвивають інтелект, просторове та логічне мислення, вміння формулувати та виконувати завдання, дають розуміння, що таке програма та алгоритм, як влаштовані комп'ютери. І все це без перебування перед екраном, що безсумнівно оцінять батьки.
Дитячий набір для програмування Frozen 2 Холодне серце 2 підходить для занять удома, у дошкільних закладах, центрах розвитку, зокрема за методикою STEAM (практичний підхід для простого освоєння наук).
Для роботи бази потрібні 3 батарейки АА (не в комплекті). В інструкції на 14 сторінок докладно описані та показані всі етапи та способи гри, а також кроки з відрядження.
У комплекті
Ігрова база
4 килимки з дорогами різних рівнів складності
30 карток завдань (маршрутів)
30 карточек с кодами
1 шаблон з 12 фігурками (персонаж і дерев)
5 підставок для фігурок і декорацій
1 фігурка Ельзи з підставкою
1 підставка для карток завдань
1 мішечок для зберігання фігурок
14-легковий буклет з інструкціями
З науково-ігровим набором серії Disney ви легко зробите перші кроки в чарівний світ програмування та робототехніки без використання ґаджетів. Спеціально розроблені карти кодів і маршрутів допоможуть записати програму пересування персонажа. Мета гри — навчити дітей програмувати. Вони даватимуть Ельзі інструкції за допомогою карток, щоб вона могла пройти найкоротшим шляхом, зустрівши дорогою друзів.
Тематичний навчальний набір, завдяки впізнаваним персонажам популярного діснеївського мультфільму, здатний зацікавити дітей дошкільного віку вивченням сучасних технологій. Отримати відповідь на питання «як це влаштовано», дитина може через розвивальну гру, способом проб і самостійного виправлення помилок.
Ігри з набором для навчання програмування розвивають інтелект, просторове та логічне мислення, вміння формулувати та виконувати завдання, дають розуміння, що таке програма та алгоритм, як влаштовані комп'ютери. І все це без перебування перед екраном, що безсумнівно оцінять батьки.
Дитячий набір для програмування Frozen 2 Холодне серце 2 підходить для занять удома, у дошкільних закладах, центрах розвитку, зокрема за методикою STEAM (практичний підхід для простого освоєння наук).
Для роботи бази потрібні 3 батарейки АА (не в комплекті). В інструкції на 14 сторінок докладно описані та показані всі етапи та способи гри, а також кроки з відрядження.
У комплекті
Ігрова база
4 килимки з дорогами різних рівнів складності
30 карток завдань (маршрутів)
30 карточек с кодами
1 шаблон з 12 фігурками (персонаж і дерев)
5 підставок для фігурок і декорацій
1 фігурка Ельзи з підставкою
1 підставка для карток завдань
1 мішечок для зберігання фігурок
14-легковий буклет з інструкціями
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина | 30.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-06202 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 1.23 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 30,8 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Логічне мислення | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | картон, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | STEAM |
| Навички програмування | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для програмування |
| Серія | Disney |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Програмування |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156062024 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 352 712 ₴



