Проведіть розкопок як справжній палеонтолог — вчений, який вивчає доісторичне життя! Вам належить зробити відкриття й знайти одного з шести ящірів: рогатого трицератопса, хвостатого велоцираптора, стегозавра з великими небезпечними шипами, апатозавра з довгою шиєю, паразауролофа з рогом і «кориля» хижаків — тиранозавра Рекса. Хто ж потрапить вам? Це сюрприз! Швидше починайте розкопок!
У наборі для досліджень від 4M ви знайдете спресований брикет із глини. Підготйтеся: надягніть немазкий одяг, застеіть стіл газетами. Вам треба потрапитися в пилу заради вашого скарбу. Коли здасться перша частина динозавра, працюйте акуратніше, щоб не пошкодити фігурку. Уже вгадали, хто це?
А тепер другий сюрприз: ваш динозавр світиться в темряві! Потримайте фігурку під лампою, а потім перенесіть у темне приміщення. Зберіть усі типи доісторичних ящерів, щоб створити свою власну колекцію.
Серія Science підійде для дітей дошкільного віку від 5 років. Комплект розвиває тактильні відчуття, мислення, уяву, дрібну моторику.
У наборі:
Гіпсовий блок із динозавром — 1 шт.
Інструмент для розкопок — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
У наборі для досліджень від 4M ви знайдете спресований брикет із глини. Підготйтеся: надягніть немазкий одяг, застеіть стіл газетами. Вам треба потрапитися в пилу заради вашого скарбу. Коли здасться перша частина динозавра, працюйте акуратніше, щоб не пошкодити фігурку. Уже вгадали, хто це?
А тепер другий сюрприз: ваш динозавр світиться в темряві! Потримайте фігурку під лампою, а потім перенесіть у темне приміщення. Зберіть усі типи доісторичних ящерів, щоб створити свою власну колекцію.
Серія Science підійде для дітей дошкільного віку від 5 років. Комплект розвиває тактильні відчуття, мислення, уяву, дрібну моторику.
У наборі:
Гіпсовий блок із динозавром — 1 шт.
Інструмент для розкопок — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-05920 |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 15 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 48 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Science |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Розкопки |
| Тип | Товар |
| Колір | коричневий, білий |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156059208 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 261 ₴





