Хочете створити вдома свій планетарій? Ви зможете щоночі милуватися зоряним небом із набором світних наклейок 4M Луна та зірки, 13 штук. Комплект сподобається маленьким шанувальникам астрономії від 3 років.
Як наклеїти?
У наборі є спеціальні двосторонні вкладки для наклеювання зірок. Зніміть із вкладки спочатку одну захисну плівку та прикладіть до зворотного боку зірки. Потім зніміть другу захисну плівку та наклейте зірку на тверду поверхню.
Матеріал зірок і Місяця містить спеціальні частинки, які поглинають й акумулюють світло. Досить "зарядити" їх від увімкненої лампи впродовж декількох хвилин, і можна милуватися чарівним сяйвом у темряві. Догляд за наклейками із серії Glowing Imaginations простий: іноді протерти вологою тканиною від пилу.
Ігровий набір світних наклейок від 4M Місяць і зірки покращить настрій, познайомить з астрономією й подарує простір для польоту фантазії.
У наборі:
- 12 зірок різних розмірів, що світяться в темряві,
- 1 світна в темряві Місяць,
- двосторонні клейкі вкладки.
Розмір наклейок:
- Велика зірка 11*11 см
- Маленькі зірки 4,5*4,5 см
— Місяць 24,5 см.
Як наклеїти?
У наборі є спеціальні двосторонні вкладки для наклеювання зірок. Зніміть із вкладки спочатку одну захисну плівку та прикладіть до зворотного боку зірки. Потім зніміть другу захисну плівку та наклейте зірку на тверду поверхню.
Матеріал зірок і Місяця містить спеціальні частинки, які поглинають й акумулюють світло. Досить "зарядити" їх від увімкненої лампи впродовж декількох хвилин, і можна милуватися чарівним сяйвом у темряві. Догляд за наклейками із серії Glowing Imaginations простий: іноді протерти вологою тканиною від пилу.
Ігровий набір світних наклейок від 4M Місяць і зірки покращить настрій, познайомить з астрономією й подарує простір для польоту фантазії.
У наборі:
- 12 зірок різних розмірів, що світяться в темряві,
- 1 світна в темряві Місяць,
- двосторонні клейкі вкладки.
Розмір наклейок:
- Велика зірка 11*11 см
- Маленькі зірки 4,5*4,5 см
— Місяць 24,5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 13 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-05215 |
| Вага | 0.1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 96 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Glowing Imaginations |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Декор для дитячої |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4893156052155 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383 ₴





