Стенд 4M вміщує 12 наборів серії Crystal Growing у квадратних коробках 9 см. Розмір стенду: 39,5 x 20 x 18,5 см. Стенд без наборів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-05018 |
| Вага | 0.28 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 11 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Вікова група | 11+ |
| Висота | 1 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 31 мм |
| Код УКТВЕД | 9403890000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал | картон |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Display |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Аксесуари |
| Ширина | 40 мм |
| Штрихкод | 4893156050182 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353 ₴
