Набір для французького в'язання Метелики 4M для творчих занять дівчаток 8-10 років. Спеціальна котушка для в'язання в наборі дає змогу дітям робити метеликів із пряжі своїми руками.
Цей набір для творчості ідеально підійде в'язальницям-початківцям. Змайструєте свої перші шедеври — яскравих метеликів. У наборі є все для створення 3 в'язаних метеликів розмірами 3 х 6 см.
Пропонована техніка проста — це французьке кругове в'язання без швів за допомогою котушки. Вивчивши прийом і закріпивши навички, можна зробити багато інших в'язаних речей.
За ілюстраціями в інструкції легко опанувати цю техніку. Одягаючи на котушку з зубцями нитку, утворює петлі, які необхідно акуратно знімати за допомогою гачка для в'язання. Коли закінчите в'язати частини метеликів, з'єднайте і прикрасьте їх за допомогою ниток і голки. Як це зробити — також показано й описано в інструкції.
Набір для творчості із серії Little Crafts допоможе розвинути любов до рукоділля, дрібну моторику, мислення та творчі здібності. Комплект підходить дівчаткам молодшого шкільного віку. Набір для створення виробів ручної роботи — це також можливість зробити самостійно оригінальний подарунок для рідних і друзів.
До набору
Котушка для в'язання, гачок для в'язання, голка, 5 мотків кольорової пряжі, 6 очей із рухомими зіницями, інструкція.
Цей набір для творчості ідеально підійде в'язальницям-початківцям. Змайструєте свої перші шедеври — яскравих метеликів. У наборі є все для створення 3 в'язаних метеликів розмірами 3 х 6 см.
Пропонована техніка проста — це французьке кругове в'язання без швів за допомогою котушки. Вивчивши прийом і закріпивши навички, можна зробити багато інших в'язаних речей.
За ілюстраціями в інструкції легко опанувати цю техніку. Одягаючи на котушку з зубцями нитку, утворює петлі, які необхідно акуратно знімати за допомогою гачка для в'язання. Коли закінчите в'язати частини метеликів, з'єднайте і прикрасьте їх за допомогою ниток і голки. Як це зробити — також показано й описано в інструкції.
Набір для творчості із серії Little Crafts допоможе розвинути любов до рукоділля, дрібну моторику, мислення та творчі здібності. Комплект підходить дівчаткам молодшого шкільного віку. Набір для створення виробів ручної роботи — це також можливість зробити самостійно оригінальний подарунок для рідних і друзів.
До набору
Котушка для в'язання, гачок для в'язання, голка, 5 мотків кольорової пряжі, 6 очей із рухомими зіницями, інструкція.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 17 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04765 |
| Вага | 0.11 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Матеріал | текстиль, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Little Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156047656 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 006 497 ₴


