Набір для оригамі Зоосвіт 4M підходить для творчих занять дітей 5-7 років. Створюйте чудові фігурки за допомогою красивого візерунчастого паперу.
У своїй творчій майстерні ви освоїте новий різновид рукоділля — оригамі. Це мистецтво родом із давнього Китаю, де також придумали технологію виготовлення паперу. Набір містить усі необхідні матеріали для створення 10 різних оригамі у формі слона, зебри, 3 метеликів, 2 пташок, леопарда, тигра, гієни.
У комплекті
Ігрова сцена, понад 30 аркушів із 7 візерунками для тварин і птахів і 4 візерунками для метеликів, очі з рухомими зіницями, інструкція зі схемами.
Цей набір із серії Little Crafts сподобається хлопчикам і дівчаткам дошкільного віку. Складаючи фігури з паперу, вони залучають уяву та творче мислення, розвивають спритність пальців, окомір, естетичний смак, тренують довільну увагу, терплячість, вчаться прагнути результату.
У своїй творчій майстерні ви освоїте новий різновид рукоділля — оригамі. Це мистецтво родом із давнього Китаю, де також придумали технологію виготовлення паперу. Набір містить усі необхідні матеріали для створення 10 різних оригамі у формі слона, зебри, 3 метеликів, 2 пташок, леопарда, тигра, гієни.
У комплекті
Ігрова сцена, понад 30 аркушів із 7 візерунками для тварин і птахів і 4 візерунками для метеликів, очі з рухомими зіницями, інструкція зі схемами.
Цей набір із серії Little Crafts сподобається хлопчикам і дівчаткам дошкільного віку. Складаючи фігури з паперу, вони залучають уяву та творче мислення, розвивають спритність пальців, окомір, естетичний смак, тренують довільну увагу, терплячість, вчаться прагнути результату.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 17 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04764 |
| Вага | 0.14 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Матеріал | папір, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Little Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156047649 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 006 497 ₴


