Набір для творчості 4М Сумочка своїми руками містить усе необхідне для створення яскравого аксесуара для модниць від 5 років.
В інструкції з комплекту показані та описані докладні кроки для створення сумочки, а також кілька технік вишивання, щоб прикрасити виріб. Змайструєте сумочку зі штучної шкіри та прикрасьте її вишивкою та стразами.
Набір серії KidzMaker — чудовий подарунок для дівчинки, яка любить рукоділля. Роблячи оригінальну та практичну річ своїми руками, діти тренують естетичний смак, творчі здібності, уяву, навички дрібної моторики, шиття та вишивання. З таким набором для юних дизайнерів дівчинка може змайструвати оригінальний практичний аксесуар для себе або подруги.
Комплектація: 1 набір шаблонів зі штучної шкіри, 1 пара пластикових голок, 1 котушка зі срібною ниткою, стрази, інструкція. Додатково потрібні ножиці.
В інструкції з комплекту показані та описані докладні кроки для створення сумочки, а також кілька технік вишивання, щоб прикрасити виріб. Змайструєте сумочку зі штучної шкіри та прикрасьте її вишивкою та стразами.
Набір серії KidzMaker — чудовий подарунок для дівчинки, яка любить рукоділля. Роблячи оригінальну та практичну річ своїми руками, діти тренують естетичний смак, творчі здібності, уяву, навички дрібної моторики, шиття та вишивання. З таким набором для юних дизайнерів дівчинка може змайструвати оригінальний практичний аксесуар для себе або подруги.
Комплектація: 1 набір шаблонів зі штучної шкіри, 1 пара пластикових голок, 1 котушка зі срібною ниткою, стрази, інструкція. Додатково потрібні ножиці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 21 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04741 |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал | інші |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Штрихкод | 4893156047410 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 167 872 ₴








